Kostka brukowa

Układanie kostki brukowej Grodzisk Mazowiecki - Żyrardów - Milanówek - Podkowa Leśna

POLBRUK

KOST-BET® powstał w 1998 roku jako firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kostki brukowej i galanterii betonowej. KOST-BET® oferuje również systemy ogrodzeń betonowych, łupanych i gładkich, w nowoczesnej kolorystyce i zróżnicowanych wymiarach i formach.

POLBRUK

POLBRUK S.A.- to ogólnopolski producent kostki brukowej i elementów drogowych, który działa na rynku od 18 lat. W ciągu ostatnich lat kompania Polbruk S.A. umocniła pozycję lidera w śród producentów betonowych kostek brukowych i galanterii betonowej inwestując, budując nowe zakłady i linie produkcyjne oraz przejmując istniejące fabryki: w Koszalinie, Łodzi, Pruszkowie, Kielcach, Rzeszowie, Warszawie, Lublinie, Gdańsku oraz Olsztynie i Niepołomicach.

Dziś Polbruk to ogólnopolska marka, z silną siecią dystrybucji i sprzedaży bezpośredniej. To godny zaufania partner biznesowy dla inwestorów realizujących wielkie budowy, drogi i autostrady, oraz dla małych firm budowlanych. Produkty marki Polbruk sprzedawane są klientom indywidualnym w ponad 600 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju.

LIBET S.A.

Libet S.A. to producent kostki brukowej i betonowych płytek tarasowych. Spółka jest liderem polskiego rynku w segmencie kostki brukowej premium. Produkty segmentu premium są skierowane głównie do osób indywidualnych. Różnorodne projekty kostki brukowej, oferowane przez Libet, stwarzają w zasadzie nieskończone możliwości aranżacyjne. W ofercie Libet znajdują się płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty kamienne z linii Libet Patio oraz produkty przemysłowe – krawężniki i obrzeża, kostki i płyty betonowe, płyty ażurowe, palisady.

JADAR

Firma Jadar to jedna z najstarszych firm w Polsce zajmująca się produkcją kostki brukowej (ponad 20 lat) dzięki tak bogatemu doświadczeniu oraz znajomości rynku stwarza dla Państwa bogatą ofertę produktów standardowych , dekoracyjnych , szlachetnych , elementów schodowych i palisadowych oraz ogrodzeniowych umożliwiając wykonanie niepowtarzalnych aranżacji swoich posesji – ogrodów.

Jesteś zainteresowany(-a) naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu